Art – GARDEN, ul. Belgijska 13, 91-180 Łódź, tel.: +48 668 449 944
PL EN

O firmie

Architektura zieleni - projektowanie ogrodów

Natura wszystkim nam daje możliwość szczęścia, pod warunkiem, że umiemy je dobrze użyć.

Naszym pragnieniem jest podarowanie wszystkim miłośnikom obcowania z przyrodą odrobiny szczęścia, jaką daje posiadanie własnego ogrodu, własnej zielonej przestrzeni, będącej oazą ciszy i spokoju.

Przedsiębiorstwo Art Garden z Łodzi tworzy zespół młodych, utalentowanych i pełnych pasji architektów zieleni, którzy w kreatywny sposób podchodzą do tworzenia wypełnionych zielenią przestrzeni. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie w realizowany projekt i najwyższy profesjonalizm.

Zajmujemy się:
  • projektowaniem i zakładaniem ogrodów przydomowych
  • kreowaniem terenów zielonych w przestrzeni publicznej
  • instalacją systemów nawadniających oraz oświetleniem
  • usługami ogrodniczymi w zakresie pielęgnacji
Jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły, oryginalne propozycje oraz nowe, niebanalne rozwiązania. Ostateczna wizja powstaje zawsze w wyniku połączenia oczekiwań i pomysłów Klienta z naszymi propozycjami oraz najnowszymi trendami. Maksymalnie wykorzystujemy powierzone nam tereny, realizując na nich przestrzeń odpowiadającą konkretnemu zastosowaniu.

Projektujemy i zakładamy ogrody w określonym stylu, przygotowując odpowiednio teren, układ przestrzenny, uwzględniając charakterystyczne dla danego typu rośliny i dekoracje. Przygotowujemy także przestrzenie typowo rekreacyjne z wydzielonym miejscem do spotkań towarzyskich i relaksacji. Jesteśmy także w stanie stworzyć przydomowe zielniki oraz warzywniki. Kreujemy również efektownie prezentujące się tereny zielone w przestrzeni miejskiej zarówno na zlecenie instytucji użyteczności publicznej, jak również przedsiębiorstw prywatnych.

Zapewniamy:
  • szczegółowe omówienie planu zagospodarowania terenu – w oparciu o preferencje Klientów, mapę sytuacyjno-wysokościową oraz dokumentację fotograficzną działki,
  • symulacje architektury zieleni – dwie bądź trzy koncepcje prezentujące różne perspektywy wykorzystania terenu z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Klientów,
  • realizację założonych planów – zakładanie ogrodów przebiega w oparciu o zaakceptowany projekt z wykorzystaniem najlepszych możliwych materiałów oraz w terminie,
  • pielęgnację terenów zielonych – usługi ogrodnicze w szeroki zakresie przez cały rok.
Tworzymy efektowny krajobraz natury, dopasowany do indywidualnych preferencji naszych Zleceniodawców. Uwzględniamy wielkość zasobów finansów oraz czasu, jakie mogą nasi Klienci poświęcić na utrzymanie i pielęgnację terenów zielonych.