Art – GARDEN, ul. Belgijska 13, 91-180 Łódź, tel.: +48 668 449 944
PL EN

Oferta

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem projektów ogrodów i terenów zieleni. Urządzamy ogrody od podstaw, oferujemy usługi pielęgnacyjne oraz doradzamy w zakresie szeroko pojętej architektury krajobrazu.

Dzięki naszym projektom zieleń wokół Państwa domów i firm nabierze indywidualnego charakteru, odpowiadającego Waszym oczekiwaniom. Zadbamy o atrakcyjny podział przestrzeni – wytyczymy ścieżki, prowadzące obok kompozycji skalnych oraz wydzielonych trawników, znajdziemy także odpowiednie miejsca dla stawów i kaskad wodnych. Nastrój, zwłaszcza wieczorem, stworzą światła lamp solarnych i cichy szum wody.

Usługi ogrodnicze, oferowane przez łódzką firmę Art-GARDEN, obejmują:

  • projektowanie ogrodów i zieleni przy firmach,
  • urządzanie otoczenia domów i firm,
  • projektowanie i zakładanie systemów automatycznego nawadniania oraz oświetlenia,
  • pielęgnacja terenów zieleni,
  • pielęgnacja roślin doniczkowych we wnętrzach,
  • tworzenie zbiorników wodnych, stawów, kaskad,
  • porządkowanie terenu: wycinka drzew i krzewów, wywóz gruzu i pozostałości po rozbiórkach, sprzątanie parkingów i placów zabaw, odśnieżanie chodników, podjazdów, dachów, posesji.

W projektowaniu ogrodów uwzględniamy nie tylko estetykę przestrzeni i jej wartość przyrodniczą, ale także zmienność pór roku – jako doświadczona firma dbamy, by zieleń wokół Państwa domów i firm wyglądała atrakcyjnie zarówno na wiosnę, jak i latem czy późną jesienią. W ramach wykonywanych usług zadbamy, by roślinność przyciągała wzrok, a układ ścieżek, zbiorników wodnych i oświetlenia odpowiadały oczekiwaniom właścicieli.

Przy zakładaniu ogrodów wykorzystujemy różnorodne gatunki roślin, także nietypowe, jak chociażby krzewy o liściach w odcieniach czerwieni. Nasza wiedza pozwala nam wybrać odmiany odpowiednie dla warunków panujących w danym miejscu: rodzaju gleby, nasilenia nasłonecznienia itp. W projektowaniu chętnie sięgamy również po kamień i korę – kompozycje z nich wykonane wyglądają spektakularnie. By efekt utrzymywał się jak najdłużej, zachęcamy do skorzystania z naszych usług pielęgnacji. W ich ramach zajmiemy się pracami, które sprawią, że otoczenie domów i firm jest estetyczne i imponujące przez cały rok.